LifeFree.pl

Magnetyczna Kobieta. W ogrodzie przyjemności.

Projekt Magnetyczna Kobieta obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne, dedykowane specjalnie kobietom, które zainteresowane są odkrywaniem siebie i rozkwitem swojej kobiecości. Powstał on z wdzięczności i miłości do Kobiet, do wszystkich moich Nauczycielek, Przyjaciółek, Sióstr i mojej Kobiecej Esencji
Magnetyczna Kobieta. W ogrodzie przyjemności.
Magnetyczna Kobieta. W ogrodzie przyjemności.
  • Start: 2019-06-15, godzina 10:00
  • Koniec: 2019-06-15, godzina 18:00
  • Miejsce: Nieboskłon, ul. Kossaka 10/3
  • Wstęp: 250zł
  • WWW: strona www

Magnetyczna Kobieta to Twoja PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ. Twoja wyjątkowość, moc i piękno, które zaczynają emanować z Twojego wnętrza gdy tylko pozwolisz sobie wyjść z myślenia i otworzysz się na czucie swojego ciała i serca. Zaczynasz wtedy przyciągać innych światłem, które emanuje z Twojego wnętrza, inspirować swoją promienną kobiecością, swobodą i radością. Stajesz się otwarta na przepływ, przyjemność i zmysłowość. Potrafisz cieszyć się głębią i soczystością każdego swojego doświadczenia. Z oddaniem i zaangażowaniem dzielisz się swoimi darami z innymi. Tworzysz swoje życie, doświadczając całej jego pełni.

Zapraszam Cię droga Kobieto na warsztat, na którym pokażę Ci jak poprzez przyjemność możesz połączyć się ze swoją piękną energią, przekraczając umysł i myślenie. Poznasz kilka delikatnych praktyk, które pozwolą Ci głęboko zrelaksować się w przyjemności, pogłębić świadomość swojego ciała, zwiększyć swoją witalność i kreatywność, poczuć przepływ miłości i akceptacji do siebie a także otworzyć swoje zmysły. To z kolei pomoże Ci doświadczać piękna i obfitości świata, odkrywać coraz większą przyjemność ze smakowania i cieszenia się zapachami i kolorami życia w całym jego bogactwie.

Poprzez przyjemność możesz też uwolnić wzorce i emocje, które oddzielają Cię od Twojego magnetyzmu i autentyczności. To jest to, co różni tę praktykę od innych metod. Jest to zupełnie inne podejście. Można uzdrawiać siebie, ale lekko, w łagodności i czułości. Ty nie jesteś emocjami, wzorcami. To są formy energii, które uwalniasz wnosząc świadomość i pozwalając im przepłynąć i się rozpuścić.

Są różne odcienie przyjemności, może być przyjemność ognia albo wody. Na warsztacie będziesz mogła doświadczyć obu. Dostaniesz też inspiracje i wskazówki jak praktykować przyjemność ze sobą każdego dnia. Jak poprzez intencję i aktywowanie w sobie energii przyjemności realizować i zasilać obszary związane z Twoimi relacjami, pracą, całym swoim życiem.

Na warsztacie:

-dowiesz się na czym polega tantryczna koncepcja tańca świadomości i energii

-nauczysz się jak odzyskiwać dostęp do swojej energii i jak otwierać się na jej przepływ
-otworzysz się na przyjemność płynącą z odczuwania siebie jako istoty energetycznej
-nauczysz się jak kierować swoim umysłem tak, aby zaczął wspierać Cię w rozwoju poprzez zauważanie tego, co jest w Tobie prawdziwe
-poszerzysz swoją świadomość w rozpoznawaniu swoich emocji i wzorców i nauczysz się jak się z nimi nie identyfikować
-nauczysz się jak poprzez przyjemność rozpuszczać stare wzorce i negatywne emocje
-dowiesz się jaka jest różnica między emocjami i uczuciami i jak ta świadomość przekłada się na Twoją rzeczywistość
-doświadczysz dynamiki swojej energii męskiej i kobiecej i nauczysz się jak z nimi pracować
-poznasz relaksujące i transformujące techniki oddechowe

***Na warsztacie doświadczysz także medytacji, ceremonii i rytuałów tantrycznych, które pomogą Ci otworzyć się na głębsze odczuwanie swojego ciała, kobiecości i przyjemności: Ceremonii Rozbudzenia Zmysłów, Rytuału Celebracji Bogini w nas, Medytacji Odczuwania Serca i innych.

Warsztat ten jest wprowadzeniem do mojego autorskiego projektu Magnetyczna Kobieta. Opiera się on na holistycznym systemie uzdrawiania, którego korzenie sięgają starożytnej Polinezji, tantrze, szamańskiej pracy z ciałem i energią oraz pracy z oddechem. Głównym założeniem tego projektu jest koncepcja, że wszystko czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwą i spełnioną masz już w sobie. Poprzez rozpoznanie swoich wewnętrznych ograniczeń, wzorców emocjonalnych i przekonań stajesz się coraz bardziej wolna w wyrażaniu siebie i w realizacji swojego potencjału.

ZAPISY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł na konto oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową: magnetyczna@magdabetlej.pl

Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej , 38 1140 2017 0000 4602 0641 0015, tytuł: ODDECH KOBIETY
Reszta płatna na miejscu.

MAGDALENA PRZEŹDZIAK-BETLEJ:
Od wielu lat zgłębiam z pasją i zachwytem ścieżkę kobiecej duchowości. Przez ten czas tak bardzo zmieniła się moja relacja ze sobą, tak inaczej czuję się jako kobieta, tyle radości sprawia mi bycie w bliskości ze swoimi kobiecymi jakościami, ze swoim ciałem i oddechem. A im bliżej jestem ciała i oddechu, tym łatwiej mi odnaleźć drogę do swojego serca i duszy. Idąc za głębokim pragnieniem podzielenia się tymi doświadczeniami i wglądami od kilku lat prowadzę kobiece kręgi i warsztaty. Jestem też w trakcie tworzenia dwóch projektów dedykowanych specjalnie kobietom: Magnetyczną Kobietę i Oddech Kobiety.
Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem. Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Od kilku lat uczę się Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Path of Transformation u Johna Hawkena w Czechach. Jestem trenerem i praktykiem oddechu w trakcie Profesjonalnego Treningu Oddechowego w Instytucie Michała Godlewskiego.
Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje pracy z ciałem i oddechem.

Kontakt
Jeśli chcesz o coś zapytać, zapraszam do kontaktu : tel. 502 599 442, mail:magnetyczna@magdabetlej.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również