LifeFree.pl

Kreacja to NATURA W NAS! Kurs Vedic Art

Kreacja to NATURA W NAS! Kurs Vedic Art
Kreacja to NATURA W NAS! Kurs Vedic Art
  • Start: 2019-05-01, godzina 10:00
  • Koniec: 2019-05-05, godzina 20:00
  • Miejsce: Mokrzec, 64-400 Mokrzec
  • Wstęp: 700zł za udział w kursie

"Vedic Art to naturalny proces tworzenia nie będący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to, co widzimy, ale to co czujemy. Jeśli chcecie odwzorować naturę to kupcie aparat fotograficzny. Bądźmy jak Bóg, który stworzył cały wszechświat, a potem wszedł w swoje stworzenie. Inaczej w tym co stworzymy nie będzie życia. Kiedy dostępujemy "pełnego otwarcia" stajemy się jednością z Uniwersum, wchodzimy z nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe. Jesteśmy tak samo kreatywni, jak sam Stwórca, który stworzył nas na swój obraz i podobieństwo bez względu na to czy będziemy nazywać to Bogiem, Świadomością lub Energią.
Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Przebudzenie serca daje nam wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy co jest dla nas najlepsze"
Curt Kallman twórca metody Vedic Art

DLA KOGO
- dla tych co szukają inspiracji do pracy,
- potrzebujących nowego spojrzenia na nurtujące sprawy,
- chcących lepiej zrozumieć siebie, swoje uczucia i emocje,
- dla stawiających na własny rozwój,
- dla tych, którzy mają poczucie zagubienia i braku motywacji,
- dla osób, które chcą doświadczyć pozytywnych zmian w swoim życiu prywatnym i zawodowym,
- dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, umiejętności i pochodzenia.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA
Nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu.

Jest to spotkanie, podczas którego podam Wedy. Będziesz ich doświadczać, a przybory malarskie będą narzędziami, które pomogą Ci wejść w akt tworzenia, kreacji, doświadczania.
Będzie to przestrzeń dla Ciebie.
Podczas tych kilku dni namalujesz płótna, poprzez które zrozumiesz bardziej siebie. Tu możesz się bawić, wyzwolić od ograniczeń umysłu, zrelaksować i spojrzeć na sprawy, które Cię nurtują z innej perspektywy.
Poczujesz lekkość i wolność w swoim ciele i umyśle. W wyrażaniu siebie i ukierunkowaniu do tego czego pragniesz, do czego dążysz.

ZAPISY
napisz: annaleciej@yahoo.com
lub zadzwoń: 536 155 359

INWESTYCJA
700 zł - cały 1. stopień Vedic Art 5 dni kreacji, min. 30 godzin malowania
Miejsce rezerwuje zadatek 100 zł.

ZABIERZ ZE SOBĄ (możliwość zamówienia u organizatora)
- komplet farb akrylowych (różne kolory, wielkości tub),
- minimum 11 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania), różnorodne rozmiary, ile obrazów namalujesz zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i twórczej ekspresji,
- paleta, pędzle, ubranie do pobrudzenia,
- różne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty, ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy),
- do struktury – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp.,
- zeszyt lub notatnik, ołówki.

PROWADZENIE
Sylwia Kwiatkowska
https://vedicart.pl/nauczyciel/sylwia-kwiatkowska-uprawniona-do-nauczania-i-go-stopnia-vedic-art/

LOGISTYKA:

Jedzenie składkowe, gotujemy wspólnie. O przestrzeń dbamy wspólnie (sprzątanie, wywóz śmieci itp.), składka na środki czystości.Jest ogrzewanie, woda, kuchnia, łazienka. Na miejscu są materace, zabierz śpiwór, koc, ręcznik.Miejsce pomieści 12 osób.Jeśli będzie potrzeba malowania pod zadaszeniem jest taras. Dookoła las i jeziora :)

 
Zapraszamy Cię do doświadczania, przygody, odkryć, zachwytów, z ciekawością podążania za tym co przyjdzie, bycia ze sobą.

Z radością
Sylwia i Ania
 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również