LifeFree.pl

Ja Wiedźma - Intensywne Warsztaty dla Kobiet

To już kolejny raz zapraszam wszystkie chętne kobiety na niezwykły warsztat, którego przeżycia zostają z uczestniczkami jako wspierające doświadczenia magii i mocy w codziennym życiu. Warsztat, powstał z tęsknoty za naturalną swobodą wspólnoty kobiet.
Ja Wiedźma - Intensywne Warsztaty dla Kobiet
Ja Wiedźma - Intensywne Warsztaty dla Kobiet
  • Start: 2020-06-19, godzina 15:00
  • Koniec: 2020-06-21, godzina 18:00
  • WWW: strona www

To już kolejny raz zapraszam wszystkie chętne kobiety na niezwykły warsztat, którego przeżycia zostają z uczestniczkami jako wspierające doświadczenia magii i mocy w codziennym życiu.
Warsztat, powstał z tęsknoty za naturalną swobodą wspólnoty kobiet. Z tęsknoty za pełnym życia, zrelaksowanym ciałem, po szalonym tańcu, za poczuciem wolności w wyrażaniu wszelkich zalegających w nas emocji. Za instynktem i intuicją, naszymi najwierniejszymi sprzymierzeńcami.
Jeśli czujesz, że Twoje stopy mrowią bo pragną biegać boso po trawie, jeśli czujesz że coś w środku ciągnie Cię do lasu, do ogniska pod nocnym niebem i do dzikiego tańca w którym możesz się zapomnieć - PRZYBYWAJ!
Warsztat w otoczeniu gór, lasów i naturalnych łąk pomoże Ci odkryć, uzdrowić i zjednoczyć w sobie uzdrawiającą moc „tej która wie”: czyli Wiedźmy.

Słowo „wiedźma” od zamierzchłych czasów niezmiennie wzbudza emocje. W bajkach, filmach czy legendach spotykamy kobietę najczęściej mroczną, złowieszczą, groźną, mściwą. Nie wierzycie? To wpiszcie w wyszukiwarce hasło „wiedźma” i zobaczcie jakie ukażą się obrazy.
Zapomniałyśmy o tym, a także skutecznie nas oduczono przez wieki, że WIEDŹ-MA to kobieta posiadająca wiedzę: ta, która wie. Jest niezależna, bo czerpie mądrość z wewnętrznych przekazów z głębi samej siebie i z połączenia z otaczającym światem. To kim naprawdę jest wiedźma, kobiety wiedziały od zarania dziejów, żyjąc w zgodzie z cyklami wszechświata, kierowały się intuicją, potężną wiedzą, rodziły i kształtowały całe pokolenia, były twórczyniami, artystkami i uzdrowicielkami. Ta prastara moc jest ukryta w każdej z nas, a dostępu do niej strzegą współczesne uwarunkowania społeczno – kulturowe. Wiedźma z baśni, mimo że przedstawiana negatywnie lub prześmiewczo, jest tajemnicza, zna zaklęcia, wie więcej niż inni.
Spotkania z wewnętrzną mądrością, to wyprawa w głąb siebie, to proces stawiania się pełnią, uszanowanie i połączenie wszystkich naszych kobiecych aspektów, krok po kroku...
Już czas wyruszyć w podróż, wymieść miotłą niewidzialne blokady i zaprosić WIEDŹMĘ świadomie do swojego życia, aby zajęła w nim należne jej miejsce.

Na tym warsztacie między innymi:
* poczujesz siłę bijącą z kręgu kobiet (wiedźm)
* wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos
* odnowisz swoją więź z Naturą
* poczujesz siłę Uzdrawiającego Kręgu Mocy
* zatańczysz w kręgu, mocno tupiąc w Ziemię
* przetransformujesz to, co blokujące i ciężkie w siłę i moc
* zapoznasz się z WIEDŹMĄ, którą nosisz w sobie
a żywioły będą z nami tańczyć...

Maska to przedmiot tajemniczy, mający moc przemieniania tego, kto ją nosi. Maski były wykorzystywane rytualnie jako portale do połączenia z siłami, z którymi potrzebowano kontaktu, wskazówek, wiadomości. Nasze maski powstaną w procesie z intencją połączenia się z mocą wewnętrznej wiedźmy.

Co zabrać ze sobą:
* notes, długopis
* bandana
* białe prześcieradło (do zniszczenia)
* igła nici
* kolorowe markery
* wygodne ubrania do pracy na sali i na zewnątrz
* latarka
* śpiwór

Naszą przygodę zaczynamy w piątek 19 czerwca o godzinie 15.00, a kończymy w niedziele 21 czerwca, popołudniu.
Zajęcia mogą odbywać się do późnych godzin nocnych. W piątek będzie możliwość skorzystania z naszego Spa pod gwiazdami, za dodatkową, składkowa opłatą.
Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce warsztatu: Trzy Źródła, Kotlina Kłodzka

Cena: 600 zł

W cenie pyszne wegetariańskie posiłki, oraz nocleg (z własnym śpiworem)

Zgłoszenia i zaliczki w kwocie: 150 zł do dnia 07.06.2020r.
Santander Bank Bystrzyca Kłodzka
46 1090 2297 0000 0001 0610 4392

Informacje i zapisy: trzyzrodla@wp.pl, tel: 607251183

Prowadząca:
Bea Lech - Jakiś czas temu odkryłam jak potrzebuję być blisko natury w kobiecy, pełen miłości i mocy sposób, a kiedy zaczęłam się tym dzielić z bliskimi mi kobietami, okazało się że wszystkie jesteśmy tego spragnione. Z moich i naszych doświadczeń rodzą się warsztaty dla kobiet, rodzą się WIEDŹMY. Kobiety pełne mocy, które wiedzą.

Jestem kobietą, córką, mamą, zielarką, uzdrowicielką duchową, podszytą wiatrem. Mieszkam pod lasem, przy górze i gniazdach kruków, słucham lasu, medytuję, tańczę i prowadzę tańce w kręgu, szamanię i wróżę z kart. W swojej wieloletniej praktyce łączę dary od Przodków, oraz nauki od szamanek i szamanów z Syberii, Mongolii, Peru, Gwatemali. Wraz z rodziną, prowadzona wizją, kreuję magiczne miejsce w Kotlinie Kłodzkiej „Trzy Źródła”, gdzie organizuję warsztaty, oraz zapraszam wszystkich chętnych gości na indywidualne pobyty.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Miedzy Niebem a Ziemią

Miedzy Niebem a Ziemią

Warsztaty
2020-09-26 - 2020-09-27
Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.
krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.

Zobacz również

Podaruj warsztaty w Szkole Impro
Warsztaty
czwartek, 12 grudnia 2019, 20:25

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji...