LifeFree.pl

Ja Kobieta - Ja Mężczyzna. Wspólna podróż w tańcu

Ja Kobieta - Ja Mężczyzna. Wspólna podróż w tańcu. Zapraszamy Cię na 3 dniowy warsztat, podczas którego będziemy tańczyć swój taniec, kobiety i mężczyźni. Podczas pracy warsztatowej przez dwa dni pracować będziemy oddzielnie. Męską grupę poprowadzi Marcin Jaguar Kuc. A Żeńską Dorota Komasa. Spotykać się będziemy wspólnie w przestrzeni kuchni, przy przygotowywaniu i spożywaniu posiłków. A także ostatniego dnia, gdzie spotkamy się we wspólnej tanecznej przestrzeni. Aby to co odkryjemy mogło zaistnieć.
Ja Kobieta - Ja Mężczyzna. Wspólna podróż w tańcu
Ja Kobieta - Ja Mężczyzna. Wspólna podróż w tańcu

Wild Woman Dance

Taniec kobiecości. To spotkanie z tym co w nas głęboko skryte, schowane, z różnymi naszymi obliczami i jakościami. W ruchu, zachowaniu, życiu, tańcu. To spotkanie przy muzyce, które ma na celu przypomnieć nam jakie naprawdę jesteśmy. W tym czasie dzielimy się naszą różnorodnością, bez oceny, bez wyobrażenia jakie powinnyśmy być. Szukamy tego połączenia między nami, kobietami i tego jak możemy z tego czerpać, inspirować się i wymieniać ale też akceptować różnice. Przejdziemy wspólnie taneczną podróż, przy dźwiękach różnej muzyki, w tym także przy brzemieniu bębna szamańskiego, dzwoneczków, grzechotek i tingszy. Po to abyśmy mogły poczuć połączenie z ziemią tańczyć będziemy na podłodze i na trawie. Będzie też czas na relaks, wizualizację i medytację. Wszystko po to aby przypomnieć sobie nasza Dziką, pełną Życia Naturę. Dzisiejszy świat, z każdej strony mówi nam jakie mamy być, co powinnyśmy, a jakie nie możemy być. Zalane oczekiwaniami z zewnątrz, często nie mamy chwili aby się zatrzymać i odpowiedzieć na pytanie: czego pragnę, czego potrzebuję, co jest dla mnie naprawdę ważne, jaka jestem?? Podczas tego weekendu będziesz miała okazję się zatrzymać, zajrzeć w siebie i wytańczyć każdą jaka Ci się pojawi część siebie. Z akceptacją i miłością. Wspierać nas w tym będą żywioły i zwierzęta. A prowadzić intuicja. Nie musisz być tancerką, ani osobą rozwijającą się duchowo, aby móc w tym tańcu uczestniczyć, wystarczy że masz w swoim sercu pragnienie spotkania się w tańcu. Dla każdej kobiety ta podróż jest inna. 

Wild Man Dance

Taniec naszej wewnętrznej dzikości. Niesamowita przestrzeń, w której możemy być razem, aby znaleźć w sobie wojownika, spotkać nasze zwierzęce moce lub po prostu poczuć Wolność i uwolnić wszystko, czego nie potrzebujesz. Łączymy się z każdym Mężczyzną i Człowiekiem na planecie i Wszechświecie, aby stworzyć uzdrawiającą energię. Taniec w którym łączymy się z duchami, naszymi przewodnikami i przodkami. Piękna podróż do glębi naszego Serca.. W naszym życiu, na tej planecie bardzo łatwo się zgubić. Telefon komórkowy, komputery, alkohol i długie godziny w pracy, starając się umieścić je gdzie indziej. Z tego powodu bardzo często zapominamy, kim jesteśmy naprawdę. Ideą mojego tańca jest puścić naszą głowę i rozpocząć piękną podróż w głąb siebie. Jest to święta przestrzeń pojednania i prawdy, w której wszyscy jesteśmy razem, gdzie możemy wyrazić nasze emocje, nie martwiąc się, że ktoś nas osądzi. Podczas około 90 minut tańca tańczymy z zawiązanymi oczami. Jest to bardzo pomocne, aby nie koncentrować się na tym, co nas otacza. Każdy taniec jest z inną muzyką w zależności od tego, jakie duchy i energie odwiedzają mnie przed tańcem. Używam też instrumentów takich jak bębny afrykańskie i szamańskie oraz didgeridoo.
Nie musisz być tancerzem ani osobą duchową, nie potrzebujesz doświadczenia.
Każda podróż jest inna dla każdego mężczyzny.

Prowadzący:
------------------------------------------------
Dorota Komasa 
Holistyczna Trenerka Rozwoju Osobistego. Instruktorka Improwizacji Tańca, Świadomej Pracy z Ciałem i Eksperymentalnego Teatru Tańca wg. metody Detlefa Kapperta. Pedagożka. Od 1,5 roku prowadzi Cykl Spotkań dla kobiet Od Nowiu do Pełni. Gdzie tworzy przestrzeń aby świadomie kobiety mogły na nowo, doświadczyć cykliczności w swoim życiu, połączenia ze swoim ciałem, duszą, umysłem, ale też z Matką Ziemią i innymi Kobietami. Autorka i prowadząca takich warsztatów jak: "Taniec Kobiecości","Wojownik/Wojowniczka. To postawa. Wytańcz to!", (współałtorka) "Taniec Dźwięków w Ciele". Masażystka Lomi Lomi Nui, hawajskiego masażu uzdrawiającego, pod nazwą CUDowny Dotyk, bowiem masaż ten pozwala doświadczyć namacalnie CUDu jakim jesteśmy i jakim jest dobry dotyk. Kroczy ścieżką Wojowniczki Serca. Wspierając życie i chroniąc to co słabe. 

Marcin Jaguar Kuc:
Od wielu lat na Szamańskiej ścieżce Życia i Serca. Żyje w zgodzie i głębokim połączeniu z Natura i Duchami. Zajmuje się ceremoniami narodzin Bębnów i Grzechotek szamańskich. Prowadząc warsztaty szamańskie w Anglii i w innych krajach Europy. Współzałożyciel Miejsca o Nazwie Eart Tribe Space gdzie prowadzi warsztaty ,medytacje ,i Kręgi dla Mężczyzn .
Jako Taksydermista żyje w głębokim połączeniu ze Zwierzętami i ich Duchami. 

Zapraszamy serdecznie na Warsztaty. 
Z Miłością .

Kontakt
Dorota Komasa: tel. 533 737 877; światłopełni.kontakt@gmail.com

Tagi

Ludzie

Dorota Komasa

Dorota Komasa

Trener
pedagożka, Instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca wg.metody Detlefa Kapperta.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Vedic Art Katowice

Vedic Art Katowice - część II

Warsztaty
2019-03-23 - 2019-03-24
Czy to początek, czy koniec, koniec czy początek. Transformacja, poszukiwanie w twórczy sposób. 9-10.03 oraz 23-24.03

Zobacz również

Vedic Art Katowice
Warsztaty
wtorek, 19 lutego 2019, 22:00

Vedic Art Katowice - Część I

Czy to początek, czy koniec, koniec czy początek. Transformacja, poszukiwanie...