LifeFree.pl

Festiwal Empatii w Działaniu

Niezwykłe 4 dni, podczas których spotkają się ludzie biznesu, organizacji pozarządowych, nauczyciele, urzędnicy, artyści oraz twórcy innowacyjnych projektów społecznych. Planujemy eksplozję wzajemnych inspiracji i fascynujące spotkanie różnorodności.
Festiwal Empatii w Działaniu
Festiwal Empatii w Działaniu
  • Start: 2018-06-14, godzina 09:00
  • Koniec: 2018-06-17, godzina 20:00
  • Miejsce: Warszawa
  • WWW: strona www

KIEDY: 14-17 czerwca 2018
GDZIE: Fort Sokolnickiego Czarnieckiego 51
WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.akcja-empatia.pl/festiwal/
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://goo.gl/fUToRZ
KONTAKT: biuro@akcja-empatia.pl | (22) 615 52 40

PO CO?
Co ma wspólnego ze sobą budowanie dialogu w środowisku lokalnym z wspieraniem komunikacji w firmie rodzinnej? Rozwijanie kultury organizacyjnej w korporacji z alternatywną edukacją? Rdzeniem obu działań jest współpraca oparta na empatii. To sztuka trudna sztuka przekraczania stereotypów, rozwijania głębokich kompetencji i budowania nowatorskich metodologii. Sztuka fascynująca, tworząca w efekcie procesy rozwoju. Jak to robić mądrze i efektywnie? O tym porozmawiamy podczas Festiwalu.

DLA KOGO?
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzbogacić swój warsztat pracy, rozwinąć metodologie, lepiej zrozumieć mechanizmy zmiany społecznej. Będą z nami osoby zaangażowane w projekty edukacyjne, menadżerowie z wielu gałęzi biznesu, przedsiębiorcy społeczni, przedstawiciele firm rodzinnych, turkusowych, innowatorzy społeczni, wolontariusze i wielu innych ciekawych ludzi. Ty też możesz z nami być! Będzie dużo inspiracji i możliwości nawiązania współpracy.

JAK?
W oparciu o formułę konferencji „open space” stworzymy możliwość spotkania się różnych środowisk, nurtów, projektów. Proponujemy debaty, warsztaty, spotkania w małych grupach oraz dużo okazji do indywidualnych rozmów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

PRELEGENCI:

Jacek Jakubowski
Od ponad 30 lat trener, super­wizor treningu psychologicz­nego rekomen­dowany przez Pol­skie Towarzystwo Psychologiczne. Wieloletni prezes Rady Trenerów przy Pol­skim Towarzystwie Psychologicz­nym. Przez jedną kaden­cję wiceprzewod­niczący Rady Pol­skiej Izby Firm Szkoleniowych. Członek amerykań­skiej orga­ni­za­cji: Innowatorzy Dla Dobra Ogółu ASHOKA.

Joanna Brodzik
Aktorka i człowiek wielkiego serca. Zagrała ponad 30 ról filmowych i teatralnych. Prezeska Fundacji Opiekun Serca. Działa na rzecz osób niepełnosprawnych. Od wielu lat łączy aktorstwo z organizacją wsparcia dla potrzebujących. Edukuje jak świadomie i empatycznie wspierać innych.

prof. Andrzej Blikle Doradca
Pracow­nik Instytutu Pod­staw Infor­matyki PAN, członek Europej­skiej Akademii Nauk (Academia Europaea), członek rady nad­zor­czej „A.Blikle Sp. z o.o.” (w latach 1990–2010 prezes zarządu). Wieloletni prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzin­nych, członek Komitetu Mazowiec­kiej Nagrody Jako­ści, prze­wod­niczący Rady Cen­trum im. Adama Smitha, członek Rady Języka Pol­skiego oraz kil­kunastu innych orga­ni­za­cji.

Wojciech Eichelberger
Psychoterapeuta, coach, trener, doradca biznesu. Współtwórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem.

Dorota Szczepan Jakubowska
Od ponad 20 lat psycholog biz­nesu, trener, coach, men­tor, super­wizor treningu psychologicz­nego, rekomen­dowany przez Pol­skie Towarzystwo Psychologiczne, moderator, mediator. Jestem założycielką pierw­szej w Pol­sce Szkoły Trenerów Biz­nesu i Szkoły Coachów oraz Szkoły Mediacji w Orga­ni­za­cji, Szkoły Moderatorów Action Lear­ning, U! Lider.

Agata Stafiej-Bartosik
Prezes Ashoka Polska. W 2001 roku została wybrana jako Ashoka Fellow za działalność w zakresie promowania narzędzi marketingu i mediów, jako sposobu wzmacniania organizacji pozarządowych. Współzałożycielka Fundacji Komunikacji Społecznej oraz organizacji SMartKollektiv (Serbia). Przez wiele lat menedżer ds. społecznej odpowiedzialności firmy (Danone).

dr hab. Ryszard Praszkier
Współpracuje z Ośrodkiem Badań Układów Złożonych Instytutu Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, badając zjawisko przedsiębiorczości społecznej. Współautor i autor artykułów na ten temat. Członek Rady Fundacji Synapsis i Fundacji dla Polski. Jeden ze współzałożycieli Akademii Rozwoju Filantropii.

dr Jacek Strzemieczny
Współzałożyciel, prezes zarządu Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO). Lider programu Szkoła Ucząca się (SUS), prowadzonego od 2000 roku przez CEO i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Doktor nauk pedagogicznych, trener i superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Andrzej Jeznach
Doktor ekonomii, który od 35 lat żyje i pracuje w Niemczech. Ma doświadczenie jako udziałowiec, właściciel i prezes kilku międzynarodowych firm handlowych. Na przykładzie swojej firmy pokazuje, że idea budowania turkusowej organizacji jest możliwa. Autor książek: Szef, który ma czas oraz Sztuka życia.

Zofia Dzik
Prezes Zarządu Fundacji Humanites, organizator corocznych konferencji „Sukces w Pracy=Sukces w Rodzinie?” promującymi przywództwo oparte na zrównoważonym, spójnym rozwoju człowieka, w sferach: fizycznej, umysłowej, emocjonalnej i duchowej, dyrektor Akademii Przywództwa Liderów Oświaty, doświadczony menadżer branży konsultingowej i rynku usług finansowych. Członek Rad Nadzorczych następujących spółek: TU Link4 S.A., ERBUD S.A. i PKO BP S.A.

Paweł Łukasiak
Prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Jego pasją jest aktywizacja społeczności lokalnych i wirtualnych, tworzenie marek społecznych, fundraising i marketing społecznie zaangażowany. Autor szeregu publikacji o tematyce związanej z fundraisingiem i społecznym zaangażowaniem biznesu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

HST

Holistyczna Szkoła Trenerów XV edycja Łódź

Inne
2021-04-21 - 2022-06-19
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna.
HST

Holistyczna Szkoła Trenerów XIV edycja Warszawa

Inne
2021-04-14 - 2021-05-22
Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna. Biorąc udział w naszym projekcie zrozumiesz procesy, z którymi będziesz pracować, uzyskasz sprawdzone narzędzia, poznasz teorie wspierające pracę trenera, weźmiesz udział w treningach, które pomogą Ci wypracować własny styl pracy, przyjąć optymalny kierunek w przyszłości i zainicjować zmiany...

Zobacz również