LifeFree.pl

Certyfikowany Kurs Zabiegu BARS Zielona Góra

Jako naturĄterapeuta stosuję ten zabieg w gabinecie od 5 lat. Nie znam lepszego sposobu na to, aby umysł przestał opowiadać historie, które odcinają świadomość. Jeśli chcesz, aby Twój Klient odzyskał spokój i nie bał się zobaczyć rzeczywistości takiej, jaką jest, - bez filtrów, przesłon i innych zaciemnień i z tej perspektywy dokonywał trafnych wyborów, to zapraszam.
Certyfikowany Kurs Zabiegu BARS Zielona Góra
Certyfikowany Kurs Zabiegu BARS Zielona Góra
  • Start: 2019-07-20, godzina 09:00
  • Koniec: 2019-07-20, godzina 21:00
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Wstęp: 970 złotych
  • WWW: strona www

Jako naturĄterapeuta stosuję ten zabieg w gabinecie od 5 lat. Nie znam lepszego sposobu na to, aby umysł przestał opowiadać historie, które odcinają świadomość. Jeśli chcesz, aby Twój Klient odzyskał spokój i nie bał się zobaczyć rzeczywistości takiej, jaką jest, - bez filtrów, przesłon i innych zaciemnień i z tej perspektywy dokonywał trafnych wyborów, to zapraszam.
Korzyść dla Ciebie jako praktyka będzie taka, że " przypadkiem" :) to samo dziać się będzie u Ciebie...

Jeśli pracujesz z drugim człowiekiem:

jako bioenergoterapeuta, masażysta, dietetyk, psycholog, psychiatra, coach, trener rozwoju, arteterapeuta, instruktor tańca, jogi, czy jakiejkolwiek innej formy pracy z ciałem lub wykonujesz inny zawód w którym holistyczne podejście do człowieka nie jest Tobie obce

to ta metoda pracy w połączeniu z Tobą, jeśli tylko na to pozwolisz wniesie do Twojego gabinetu wiele świeżości, świadomości, przestrzeni, niejednokrotnie zlikwiduje " problem" z jakim Twój Klient boryka się od długiego czasu.

Jeśli jeszcze nie jesteś terapeutą:

ale czujesz, że chcesz być, albo z niewiadomego powodu coś Cię tutaj przyciąga, warto zadać sobie pytanie czym to jest i jak może zmienić lub wzbogacić Twoje życie. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Kiedy wykonasz swój pierwszy zabieg poczujesz o czym piszę :)

BARS to sesja bioenergetycznej akupresury, pobudzenia 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w życiu. Dotyczą indywidualnego potencjału, pieniędzy, nastroju, zdrowia, procesu starzenia się, radości i seksualności, ciała, kontroli siebie i innych, wdzięczności, spokoju. Są nazywane barsami (z ang. pręt), ponieważ są liniami energetycznymi przebiegającymi z jednej strony głowy na drugą. Pracując na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny, które każdy z nas kumuluje w sobie.

Jak to działa?

Zabieg rozładowuje elektromagnetyczny komponent, który sami generujemy w naszym polu energetycznym kiedy w połączeniu z ograniczeniami, blokadami i wzorcami myślowymi innych na nasz temat, tworzymy ocenę siebie i sytuacji w jakich się znajdujemy. Wówczas stale powtarzamy pewne doświadczenia, a nawet jeśli zdarzenia się zmieniają, to nie zmienia się nasze własne nastawienie do siebie. Nie dajemy sobie w ten sposób szansy, aby wiedzieć kim jesteśmy pod wszystkimi maskami, które nałożyliśmy na siebie w procesie przystosowania do życia według ściśle określonych norm i zasad.

Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu 1,5 godzinnej sesji. Tak więc bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

Czy możesz sobie wyobrazić, jakie jest to uczucie?

BARS w bardzo wielu przypadkach leczy ze stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, uwalnia traumy ciała, niesamowicie pobudza kreatywność. Zyskasz dostęp do swojego własnego potencjału i
pokładów świadomości - na tyle, na ile sobie pozwolisz. Najbardziej odczuwalne efekty następują po 3-4 tygodniach od pierwszej sesji.

Inwestycja: 970 złotych

Otrzymujesz certyfikat uprawniający do wykonywania sesji BARS, materiały dotyczące sesji oraz założeń ACCESS CONSCIOUSNESS, schemat zabiegowy.

W cenie: kawa, herbata, przekąski.

O mnie:
jestem bioenergoterapeutą ( zaświadczenie czeladnicze MEN), certyfikowanym facylitatorem Access Bars ( Access Consciousness LLC), trenerem rozwoju ( Holistyczna Szkoła Trenerów), absolwentką Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia, rocznego kursu dietetyki leczniczej wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ziołolecznictwa wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Prowadzę:
gabinet Kobieta odNOWA,
warsztaty Obudź siebie do życia, w wersji stacjonarnej oraz on-line
warsztaty Mentalne Zrzucanie Ciężaru ( nadwaga, otyłość)
warsztaty Ciało w procesie zmiany, w wersji on-line

Kontakt
Monika Kessling, 602 258 204, siegaj11gwiazd@gmail.com

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również