LifeFree.pl

Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz!

Warsztat Ricka Jarowa. Na tym warsztacie, Rick Jarow będzie pomagał uczestnikom znaleźć Nową Drogę i swoje życiowe powołanie. Krok po kroku przejdziesz proces budowania Drogi Życia, Twojej osobistej „Kariery”/ Antykariery, która jest odpowiedzią na twoje najgłębsze poziomy marzeń, pasji i celu. "Trudnych czasów nie należy się obawiać, ponieważ stanowią prawdziwą próbę naszego dostrojenia się, naszej wiary i naszych zdolności do stnięcia na dwóch na nogach z nienaruszoną głową i sercem". Rick Jarow
Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz!
Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz!
  • Start: 2018-07-15
  • Koniec: 2018-07-21
  • Miejsce: Ośrodek "Tu i Teraz", Nowe Kawkowo 52 A
  • Wstęp: 1200 zł
  • WWW: strona www

Czy żyjesz Swoim Autentycznym Życiem, czy powtarzasz tylko drogę swojej rodziny, przodków i bliskich? Czy kochasz Swoje Życie? Czy każdy dzień jest dla Ciebie pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań? Czy chciałbyś, aby twoje dzieci żyły tak jak Ty? Czy jesteś Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę w „cudzej sztuce”? 
Antykariera to odkrywanie własnego powołania. To Mapa wyznaczająca drogę z najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy do kształtu naszego życia w świecie. To praktyczny sposób wyrażania naszej niepowtarzalności. Jako próba pogodzenia wschodniej duchowości z zachodnim stylem życia, antykariera odpowiada na proste, lecz bardzo ważne pytanie: Jak Żyć, robiąc to, co się kocha? 

Po czym mamy poznać, czy sposób w jaki żyjemy, nasze wybory, to, co robimy, jest dla nas wymarzone? Czy idę drogą Antykariery – czyli idę za głosem swego serca, swoich pasji i marzeń? Bo, Antykariera to nie tylko droga zawodowa i praca, to całe nasze Życie, podejmowane przez nas decyzje i wyzwania. Tak, abyśmy mogli żyć autentycznie i w pełni Swoim Życiem, a nie tym, co narzuca nam środowisko, kultura i otoczenie.

Rick Jarow odpowiada: Podstawową rzeczą jest zadanie sobie pytania: czy jestem szczęśliwy? Jeśli twoje życie i twoja praca czynią cię szczęśliwym, to na pewno jesteś na ścieżce Antykariery. Cel życia i pracy to nie tylko pieniądze – praca przede wszystkim ma pomóc nam w pełni czuć życie, otworzyć się na głębszą duchową rzeczywistość. Antykariera jest wtedy, jeśli jesteś w harmonii ze swoją duszą i wewnętrzną jaźnią. Wtedy to wiesz – po prostu czujesz, jak energia życia płynie przez ciebie.

Twórcą pojęcia Antykariera jest Rick Jarow – autor kultowej książki „Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia” nauczyciel duchowy, coach i doradca biznesowy. Posiadając doświadczenie z dziedziny studiów nad religioznastwem, wieloletniej współpracy z szamanami i uzdrowicielami oraz pracy w biznesie - Rick Jarow będzie pracować z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć drogę do Życia i Pracy Marzeń. 

"Trudnych czasów nie należy się obawiać, ponieważ stanowią prawdziwą próbę naszego dostrojenia się, naszej wiary i naszych zdolności do stnięcia na dwóch na nogach z nienaruszoną głową i sercem". Rick Jarow

Na tym warsztacie, Rick Jarow będzie pomagał uczestnikom znaleźć Nową Drogę i swoje życiowe powołanie. Krok po kroku przejdziesz proces budowania Drogi Życia, Twojej osobistej „Kariery”/ Antykariery, która jest odpowiedzią na twoje najgłębsze poziomy marzeń, pasji i celu. Jarow pomoże uczynić ci także następny krok, który intuicję przekształci w działanie oraz stworzy wsparcie dla Twoich wizji. Pomoże znaleźć wewnętrzną odwagę i stanowczość. Wydobędzie motywację oraz samodyscyplinę niezbędną do stworzenia autentycznego powołania i Życia Marzeń. . 

Począwszy od zbadania obfitości i braku oraz przechodząc przez historię twojej rodziny, odkryjesz swoje prawdziwe priorytety, otworzysz się na twórcze wizje i zaczniesz dostosowywać je do całej swojej istoty. 

W czasie warsztatów będziesz miał możliwość dowiedzieć się:
w jaki sposób żyć Pełnią Życia w zgodzie z tym co kochasz i szanujesz;
jak pogodzić pasję i powołanie z codziennością i pracą;
jak żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego zostałeś stworzony;
w jaki sposób pracować i zarabiać pieniądze nie „sprzedając swojej duszy”;
dowiesz się więcej o swoich mocnych stronach, talentach i życiowej misji. 

Warsztat „Antykariera - Stwórz Życie i Pracę, Którą Kochasz” to: 

Przewodnik po przejściu przez główne zmiany w życiu i karierze;
Radykalne, holistyczne podejście zmieniające całe twoje życie; 
Połączenie duchowości Wschodu i materii Zachodu;
Możliwość odkrycia powołania zakodowanego w centrach energii czakr;
Skuteczne metody wybierania i realizowanie życiowych celów;
Sposoby rozwijania Drogi Życia, która odzwierciedla twoje współczucie serca i odwagę duszy. 

To warsztat dla osób, które:
są otwarte na zmianę i czują, że ich Życie utknęło na zakręcie i potrzebują teraz Nowej Mapy na Nową Drogę; 
potrzebują postawienia nowych celoów i wyzwań; zadania sobie ważnych pytań – czy żyję Moim Życiem, czy tylko powtarzam drogę mojej rodziny, przodków i bliskich? Czy kocham Moje Życie? Czy każdy dzień jest pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań? Czy chciałbym, aby moje dzieci żyły tak jak ja? Czy jestem Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę w „cudzej sztuce”? 
chcą życ pełnym, świadomym i twórczym życiem;
chcą dowiedzieć się jak pracować, a jednocześnie wchodzić coraz głębiej w świadomośc i duchowość; 
chcą by ich Życie i Praca odgrywały pozytywną i istotną rolę w świecie (dla dobra siebie, swojej rodziny, swoich bliskich i całego Wszechświata), 
planują w życiu zawodowym zmianę w kierunku pracy będącej jednocześnie ich pasją i marzeniem,
które chciałyby rozwijać się zawodowo zgodnie ze swoimi zdolnościami i misją życiową,
chcą doświadczać harmonii wynikającej z połączenia twórczej pasji i pracy zawodowej,
przeżywają niezadowolenie ze swojej dotychczasowej pracy.

PROWADZĄCY:

Dr Rick Jarow jest doktorem nauk humanistycznych 
i wykładowcą studiów religioznawczych w Vassar College, USA, antropologiem, astrologiem i nauczy-cielem duchowym. Prowadząc znane od wielu lat warsztaty Antykariera, pomógł już tysiącom ludzi przetransformować swoje życie osobiste i zawodowe.
Rick Jarow zmienił sposób, w jaki świat myśli o celu, powołaniu i pracy. Jako pionier ruchu antykarierowego 
i autor książki "Stwórz Pracę, Którą Kochasz” pomógł tysiącom ludzi otworzyć się na intuicję, przekształcić swoje wartości w działanie i odpowiadzieć na swoje prawdziwe powołanie... W ciągu ostatnich kilku lat twórczość Ricka koncentruje się wokół nauczania 
o sztuce manifestacji (jak to opisuje w swojej książce i na warsztacie “Alchemia Obfitości”). Podobnie jak w pracy nad karierą i powołaniem, jego nauki wykraczają poza uproszczone podejście które stało się popularne dzięki filmowi "Sekret" i innym filozofiom typu "dostaniesz-to-czego-pragniesz". Nurtują go głębsze możliwości kochania tego, co jest, rozpoznawania większego celu i zmierzania ku własnej uzdrowionej wizji, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kulturowym.

Rick Jarow prowadzi swoje warsztaty i wykłady na całym świecie, m.in. w Instytucie Omega w Nowym Jorku; Open Center w Nowym Jorku; Esalen w Kalifornii; Hollyhock na wyspie Cortes, Uniwersytecie Naropie w Kolorado oraz w wielu innych centrach konferencyjno-holistycznych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z J. ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

Kontakt
Ośrodek "Tu i Teraz": kawkowo@tuiteraz.eu; biuro: 662759576 Jacek Towalski: 602219382; Maja Wołosiewicz-Towalska: 606994366

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi

Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi

Warsztaty
2021-02-27 - 2021-02-28
Zapraszam na dwa dni śmiechu, odkrywania siebie, przekraczania granic, pokonywania tabu, otwierania się na to co na co dzień przemilczane, naukę niezwykle dynamicznych i skuteczncych technik oddziaływania na innych ludzi.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...